

Tubulară Torx E11 cu suport 1/2” pentru mânuirea cu ușurință și precizie în operații de demontare și montare. Fabricată din oțel CrV de înaltă calitate cu finisaj cromat satin, asigură durabilitate și rezistență la coroziune. Dimensiunile compacte (38 mm lungime) o fac ideală pentru spații înguste și acces dificil.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E11 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 13.9 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.