

Primești un email când produsul revine în stoc:
Tubulară hexagonală izolată pentru lucrul la instalații electrice în condiții de siguranță. Certificare VDE, izolație 1000 V pentru protecție maximă. Suport 1/2″ (12,7 mm) și mărime capat 19 mm. Construcție din CrV pentru rezistență și durabilitate. Lungime compactă de 55 mm pentru acces ușor în spații restrânse. Finisaj cromat de calitate profesională.
| Tipul capacului | hexagonal |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 19 mm |
| Lungime totală | 55 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 27 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 30.7 mm |
| Lungimea încărcăturii | 38 mm |
| Material | CrV |
| VDE | da |
| Tensiune | 1000 V |
| Aplicație | electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.