



Tubulară pentru bujii cu diametru 16 mm, prindere 3/8″, lungime extra 250 mm. Construcție din CrV cu finisaj cromat și satin, pereți subțiri pentru acces ușor în spații înguste. Echipată cu magnet incorporat pentru reținerea sigură a bujiei. Ideală pentru lucrări de mentenanță și întreținere a motoarelor.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 16 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 250 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 20.9 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Magnet | da |
| Aplicație | accesoriu pentru bujii |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.