



Tubulara speciala pentru bujii de 14 mm, cu pereți subțiri si design extra lung de 250 mm. Realizata din otel CrV cu finisaj cromat si satin, garanteaza rezistenta si durabilitate. Diametrul exterior de 18,1 mm si forma dodecagonala asigura prindere sigura. Magnetul integrat previne pierderea bujiilor in timpul lucrarilor. Perfecta pentru motoare cu acces dificil, compatibila cu priza 3/8”.
| Dimensiunea capacului | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 250 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 18.1 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Magnet | da |
| Aplicație | accesoriu pentru bujii |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.