

Tubulară profesională bihexagonală (dodecagonală) de 9mm cu iac de 1/2″, lungă și eficientă pentru acces ușor în locuri înguste. Fabricată din material CrV de calitate superioară (50BV30) cu duritate 43-47 HRC, finisaj cromat și satin lustruit. Lungime de 77mm cu diametru exterior de 16mm, conform standardului DIN 3121, cu sistem AS-DRIVE pentru o prehensiune sigură.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 9 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 16 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.