

Tubulară bihexagonală de 8 mm, pentru șuruburi și piuliţe cu profil dodecagonal. Compatibilă cu sisteme de acționare 1/2″ (12.7 mm), ideală pentru montaje și demontaje rapide în lucrări de mecanică. Fabricată din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC și finisaj cromat lustruit, asigură rezistență și longevitate. Lungime 77 mm, diametru exterior 14 mm. Dispune de AS-DRIVE pentru aderență maximă și conformitate DIN 3121.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 8 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 14 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.