

Primești un email când produsul revine în stoc:
Tubulară bihexagonală de 32 mm, montare 1/2″ (12.7 mm), conformă DIN 3121. Construcție din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC, acoperire cromată cu finisaj mat lustruit pentru protecție la coroziune. Lungime 77 mm, diametru exterior 42 mm. Sistem AS-DRIVE pentru prindere sigură și transfer maxim de cuplu în aplicații profesionale grele.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 32 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 42 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 36 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.