

Tubulară bihexagonală (dodecagonală) dimensiune 27 mm, drive 1/2″, fabricată din oțel CrV 50BV30 cromat și satinat, corespunzând standardului DIN 3121. Lungime 77 mm cu diametrul exterior 36 mm garantează stabilitate și durabilitate (43-47 HRC). Echipată cu sistem AS-DRIVE pentru prindere sigură, potrivită pentru torque ridicat și utilizare intensă în ateliere profesionale.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 27 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 36 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 30 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.