

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie tubulară bihexagonală din oțel CrV 50BV30, cu dimensiune 18 mm și racord 1/2″. Finisajul cromat satin oferă durabilitate și rezistență la coroziune, iar profilul dodecagonal lung asigură acces optim în spații înguste. Duritatea 43-47 HRC garantează rezistență la uzură. Conform standardului DIN 3121 cu sistem AS-DRIVE.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 18 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 26 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.