

Tubulară bihexagonală de 15 mm, fabricată din oțel CrV 50BV30 cu duritate optimă (43-47 HRC). Lungimea de 77 mm și finisajul cromat-satin oferă comoditate și rezistență în timp. Dimensiunile exterioare (22 mm) și ale prizei (21 mm) asigură compatibilitate cu dispozitivele standard AS-DRIVE. Conform DIN 3121, ideal pentru lucrări de mecanică și construcții.
| Dimensiunea capacului | 15 mm |
| Brand | YATO |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 22 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.