

Tubulară cu capat dodecagonal lung, dimensionată la 12mm, compatibilă cu suporturile de 1/2″. Construită din oțel CrV 50BV30 tratat termic (43-47 HRC), asigură durabilitate și rezistență în timp. Lungimea de 77mm și finisajul cromat satinat o recomandă pentru lucrări de precizie. Conform DIN 3121, echipată cu AS-DRIVE pentru manevrare sigură.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 12 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 18 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.