

Tubulară bihexagonală premium din oțel CrV pentru priza de 1/2″, cu cap dodecagonal de 11 mm. Lungimea de 77 mm și finisaj cromat lustruit conferă aspect profesional și rezistență la coroziune. Duritate 50BV30 și 43-47 HRC garantează longevitate și fiabilitate în condiții de lucru intense. Conformă DIN 3121 cu sistem AS-DRIVE pentru o prehensiune superioară.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 11 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 18 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.