

Accesoriu de capabilitate ridicată fabricat din material CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC. Designul dodecagonal lung (77 mm) cu sistem AS-DRIVE asigură prindere sigură și evită alunecarea. Finisaj cromat satin lustruit combină protecția anticoroziune cu aspect profesional, conform standartelor DIN 3121.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 10 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 77 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 16 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.