



Set profesional de reparații caroserie cu pompă hidraulică și actuator de 10 tone. Dispune de 4 extensii reglabile (140-590 mm) și o gamă completă de adaptoare pentru různite aplicații de întindere și presare. Presiunea de lucru de 620 bar permite lucrul eficient pe oțel și materiale compozite.
| Sarcina maxima | 10 t |
| Brand | YATO |
| Forța maxilarului | 0.5 t |
| Presiunea de lucru | 620 bar |
| Domeniul de funcționare al actuatorului | 355-495 mm |
| Cursa pistonului actuatorului | 135 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | 13/16-20 UNEF |
| Numărul de piese din set | 15 |
| Setați conținutul | pompa hidraulica |
| Conținutul setului cont. | Capac tip V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.