

Trusă cu 10 biți Pozidriv PZ2 x 25 mm, vârf dur cu duritate 58-62 HRC. Confecționați din oțel S2 prin forjare la rece cu suport hexagonal 1/4″ (6,3 mm) compatibil cu majoritatea șurubelnițelor. Cupru maxim 21,8 Nm pentru aplicații durabile. Sistem antiderapant pentru manevrare sigură. Ideali pentru asamblări și demontări precise în lucrări de finisaj.
| Vârf de săgeată | Pozidriv |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Pozidriv (PZ) | PZ2 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-62 HRC |
| Cuplu maxim | 21.8 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.