

Trusă complentă cu 10 biți de calitate profesională pentru șurubelniță, tip Pozidriv PZ1 de 25 mm. Fabricați din oțel S2 dur (58-62 HRC), forjat la rece pentru rezistență și durabilitate superioară. Suportul hexagonal de 6,3 mm se adapteaza universal la șurubelnițele cu prindere rapidă. Cu finisaj dur la vârf și sistem antiderapant, susțin un cuplu maxim de 21,8 Nm. Ideali pentru lucrări precise cu șuruburi Pozidriv.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | Pozidriv |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Pozidriv (PZ) | PZ1 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-62 HRC |
| Cuplu maxim | 21.8 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.