

Trușă cu 10 biți Phillips PH2, lungime 75 mm, din oțel S2 tratat la rece și forjat cu duritate 58-62 HRC. Suport hexagonal 1/4″ (6.3 mm) pentru compatibilitate cu majoritățile șurubelnițelor. Puncte durificare specială pentru rezistență maximă la solicitări repetate. Cuplu maxim de 21.8 Nm cu sistem antiderapant pentru prevenirea alunecării și înrourării șuruburilor.
| Vârf de săgeată | Phillips |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH2 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 75 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-62 HRC |
| Cuplu maxim | 21.8 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.