

Set de 10 biți Phillips PH2 cu lungime de 25 mm, fabricați din oțel S2 forjat la rece. Vârfurile cu finisaj dur și duritate 58-62 HRC asigură rezistență maximă și durabilitate în timp. Suportul hexagonal 1/4″ (6.3 mm) se compatibilizează cu majoritatea șurubelnițelor standard. Sistem antiderapant pentru control superior și cuplu maxim de 21.8 Nm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | Phillips |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH2 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-62 HRC |
| Cuplu maxim | 21.8 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.