






Primești un email când produsul revine în stoc:
Trimmer fără fir alimentat la 20V cu acumulator Li-Ion 2Ah (40 Wh) și încărcător inclus. Oferă lățimea de tăiere de 250 mm cu viteză de 8000 min⁻¹, perfectă pentru finisarea ierbii în jurul gardurilor și colțurilor dificile. Mânerul telescopic se reglează între 990-1270 mm pentru confort de utilizare, iar capul este reglabil. Timp de încărcare doar 1 oră și indicator de baterie pentru ușor monitoring.
| Cifra de afaceri | 8000 min⁻¹ |
| Brand | STHOR |
| Lățimea de tăiere | 250 mm |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Energia bateriei | 40 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Tipul capului | cântec |
| Diametrul liniei | 1.2 mm |
| Lungimea firului de pe bobină | 6 m |
| Material | ABS |
| Lungimea mânerului | 990-1270 mm |
| Cap reglabil | da |
| Numărul de articole | 2 |
| Telescopic | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 72.3 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.0 ± 1.96 dB(A) |
| Vibrații | 3.293 ± 1.5 / 3.117 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.5 kg |
| Setați conținutul | trimmer |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.