
Primești un email când produsul revine în stoc:
Uneltă compactă și ușoară, ideală pentru întreținerea spațiilor verzi. Motorul electric de 500W oferă performanță constantă cu lățime de tăiere de 280 mm și fir de 1,2 mm alimentat automat de pe bobină. Mânerul telescopic (800-1000 mm) se adaptează la înălțimea utilizatorului pentru confort maxim în utilizare.
Avertizări: Respectați instrucțiunile de siguranță – utilizați echipament de protecție (ochelari, mănuși). Clasa de izolare electrică II necesită utilizare cu grijă în condiții umede.
| Putere acustică | 94.1 ± 1.94 dB(A) |
| Brand | FLO |
| Presiunea sonoră | 74.4 ± 1.94 dB(A) |
| Cap reglabil | da |
| Diametrul liniei | 1.2 mm |
| Lungimea firului de pe bobină | 2-3 m |
| Lățimea de tăiere | 280 mm |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea mânerului | 800-1000 mm |
| Lungimea superioară | 100 mm |
| Lungimea brațului min | 25 mm |
| Numărul de articole | 2 |
| Putere | 500 W |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cifra de afaceri | 10500 min⁻¹ |
| Telescopic | da |
| Vibrații | 0.794 ± 1.5 m/s² |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Masa | 2.3 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.