

























Tractor de tuns iarba pe benzină cu motor LONCIN LC1P90F-1 de 8.8 kW, lățime de tăiere 760 mm și coș de 170 l. Oferă 6 niveluri de înălțime de tăiere între 20-90 mm, cu oprire mecanică sigură. Transmisie cu 5 viteze înainte, pornire electrică la 12V și toate opțiunile de evacuare (coș, descărcare laterală, mulcire). Rezervor 4.2 l asigură autonomie bună pentru spații mari.
Caracteristici principale:
Avertizări: Nu folosiți mașina fără colectorul de iarbă sau apărătoarea lamei montate complet. Țineti mâinile și picioarele departe de cuțite.
| Caracteristici | aruncând în coș |
| Brand | YATO |
| Putere | 8.8 kW |
| Capacitatea motorului | 432 cm³ |
| Cifra de afaceri | 3600 min⁻¹ |
| Lățimea de tăiere | 760 mm |
| Înălțimea de tăiere | 20-90 mm |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 6 |
| Capacitate coș | 170 l |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 4.2 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.9 l |
| Cutie de viteze | 5 viteze înainte, neutru, înapoi |
| Tip de boot | electricitate |
| Tipul de unitate | autopropulsat |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | acid plumb |
| Capacitatea bateriei | 18000 mAh |
| Tip motor | LONCIN LC1P90F-1 |
| Tip bujie | RC12YC |
| Tip filtru de aer | T381 |
| Răcire | aer |
| Materialul carcasei | metal |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Diametrul cercului | față: 10" (254 mm) x2 |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 78.7 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.2 ± 1.94 dB(A) |
| Vibrații | 4.74 ± 1.5 / 0.64 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 174 kg |
| Compatibil cu(e) | YT-85554 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.