













Primești un email când produsul revine în stoc:
Tocător cu motor LONCIN LC1P70FC 4 timpi, 196cm³, putere 3.5kW (4.76 CP), la 3000 rot/min. Diametru maxim de mărunțire 45mm. Coș colector 30 litri. Motor pe benzină E10 fără plumb, rezervor 1l, ulei SAE 15W-40 (0.6l). Răcire pe aer, carcasă metalică, echipat cu roți pentru transport. Motor silent cu supapă deasupra capului. Potrivit pentru tocarea crenurilor și deșeurilor vegetale în grădini și spații verzi.
Avertizări: Dacă motorul este în funcțiune, nu deschideți niciodată carcasa. Opriți motorul de fiecare dată când se schimbă lama.
| Putere | 3.5 kW |
| Brand | YATO |
| Capacitatea motorului | 196 cm³ |
| Cifra de afaceri | 3000 min⁻¹ |
| Diametru maxim de mărunțire | 45 mm |
| Capacitate coș | 30 l |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 1 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.6 l |
| Tip de boot | lucrare |
| Tip motor | LONCIN LC1P70FC |
| Tip bujie | F7RTC |
| Tip filtru de aer | T320 |
| Răcire | aer |
| Materialul carcasei | metal |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 107.0 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 38.3 kg |
| Aplicație | pentru mărunțirea ramurilor și a resturilor vegetale în grădini, livezi și alocații |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.