




Tester de diagnostic OBD/EOBD pentru sistemele autoturismelor, cu alimentare 12V și gama de tensiune 8-18V. Dotată cu display LCD iluminat 128×64 px pentru citire clară a codurilor de eroare. Interval de funcționare 0-60°C și design compact (0,1 kg) permit diagnostic rapid și stocarea rezultatelor. Esențial pentru identificarea problemelor mecanice și electricale ale vehiculelor moderne.
| Tensiunea de operare | 12 V d.c. |
| Brand | YATO |
| Gama de tensiune | 8-18 V d.c. |
| Standard | OBDII (EOBD) |
| Tipul de afișare | LCD iluminat din spate |
| Dimensiunea afișajului | 128x64 px |
| Interval de temperatură de funcționare | 0~60 ˚C |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ +70 ˚C |
| Masa | 0.1 kg |
| Aplicație | efectuarea diagnosticării sistemelor autoturismelor și autoturismelor de livrare și stocarea rezultatelor acesteia |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.