

Tarod metric M3 din oțel HSS M2 conform DIN 371M, pentru filetare de precizie ridicată în oțel și metale. Lungime totală 56 mm cu 11 mm lungime filet activ și diametru arbore 3.5 mm. Pas filet metricu 0.5 mm cu precizie pe 1 etapă și înfăşurare grosieră pentru pornire sigură. Ușor și maniabil, ideal pentru operații de filetare profesionale.
| Mărimea | M3 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 56 mm |
| Lungimea firului de ață | 11 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 0.5 mm |
| dimensiunea arborelui | 3.5 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 371M |
| Precizia filetului | 1-etapă |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 15 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.