



Primești un email când produsul revine în stoc:
Șurubelniță profesională cu impact și acumulator, ideal pentru lucrări intensive în construcții și service auto. Oferă un cuplu maxim de 160 Nm cu control electronic al vitezei de rotație (0-3000 min⁻¹) pentru adaptare perfectă la orice material. Echipată cu frână ax și comutator de sens de rotație pentru versatilitate maximă.
| Cuplu maxim | 160 Nm |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 0-3000 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-3000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Impact | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 8.15 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.1 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.