




Șurubelniță versatilă cu putere de 16 Nm și tensiune de 10,8V, dotată cu baterie Li-Ion de 1300 mAh și timp de încărcare rapid de 1 oră. Viteza de rotație reglabilă electronic (0-350/0-1300 RPM), frână ax și comutator de sens oferă control precis. Suportul de scule cu autocentrare acceptă vârfuri de 0,8-10 mm. Iluminare LED a zonei de lucru, protecție copii și izolare de clasa III incluse.
| Cuplu maxim | 16 Nm |
| Brand | POWER UP |
| Cifra de afaceri | 0-350 / 0-1300 min⁻¹ |
| Tensiune | 10.8 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Dimensiunea suportului de scule | 0.8-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 66.9 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 77.9 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 0.473 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.8 kg |
| Setați conținutul | burghiu / șofer |
| Conținutul setului cont. | suport pentru biți de șurubelniță L = 60 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.