
Primești un email când produsul revine în stoc:
Șurubelnița cu acumulator 3.6V și cuplu maxim de 3 Nm, perfectă pentru lucrări ușoare și medii. Baterie Li-Ion 1300 mAh cu timp de încărcare 3-5 ore și indicator de stare. Suport hexagonal 1/4″ pentru schimbarea rapidă a biturilor, comutator de sens de rotație pentru flexibilitate în manevrare. Masă ușoară de 0.3 kg și nivel sonor redus 61.8 dB(A) asigură confort în utilizare prelungită.
| Cuplu maxim | 3 Nm |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 180 min⁻¹ |
| Tensiune | 3.6 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Timp de încărcare | 3-5 h |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Frână ax | nu |
| Impact | nu |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 61.8 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 72.8 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 0.33 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.3 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.