





Capacitate portantă ridicată datorată interacțiunii ideale cu SX Plus pentru materialele de construcție solide și cu S H R pentru materialele de construcție goale.Siguranță sporită: Cusătura sudată de înaltă calitate împiedică deschiderea ochiului.
Șurubul cu ochi fischer GS din oțel placat cu zinc (diametru de 8 și 10 mm) poate fi prins direct în lemn sau ancorat în beton sau zidărie cu ajutorul diblurilor fischer. Interacțiunea ideală între șurubul cu ochi și diblul fischer asigură o capacitate portantă ridicată, oferind deci siguranță sporită. Sudura de calitate înaltă previne desfacerea ochiului, deci oferă siguranță suplimentară. Șurubul cu ochi de la fischer este ideal pentru fixarea lanțurilor, cablurilor, spalierelor și sforilor pentru rufe.
GS 8 + SX10 recomandat pentru:
GS 10 + S 12 R recomandat pentru:
GS 10 + S 14 H R recomandat pentru:
GS 8 + GS 10 fără diblu recomandat pentru:
| Brand | Fischer |
| Diametru | 8 mm |
| Material | Oțel zincat |
| Tip | Șurub cu ochi |
| Brand | FISCHER |
| Tip produs | Șurub pentru șelă |
| Diametru (mm) | 8 |
| Lungime (mm) | 80 |
| Greutate | 0.13 kg |
| Lungime | 20 mm |
| Lățime | 75 mm |
| Înălțime | 230 mm |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.