

Suport profesional din tub de oțel cu diametrul 32 mm și acoperire cu pulbere, capabil să susțină sarcini de până la 30 kg. Design telescopic cu reglare între 125 și 290 cm permite utilizarea flexibilă pe șantiere cu tavan variabil. Capul acoperit cu cauciuc protejează materialele și evită deteriorarea.
| Sarcina maxima | 30 kg |
| Brand | YATO |
| Domeniul de activitate | 125-290 cm |
| Diametrul tubului | 32 mm |
| Material | tub de otel |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Materialul capului | oțel acoperit cu cauciuc |
| Telescopic | da |
| Aplicație | asamblare gips-carton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.