






Suport profesional pentru motoare, proiectat pentru a susține sarcini de până la 450kg. Echipat cu 4 roți din oțel și colic care permite rotație completă la 360°, facilitând accesul din orice unghi. Dimensiuni compacte (860x800x25mm) și greutate de doar 21kg asigură stabilitate și mobilitate optimă în atelierele de lucru.
| Sarcina maxima | 450 kg |
| Brand | YATO |
| Dimensiuni | 860x800x25 mm |
| Unghi de lucru | 360 ˚ |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Materialul roții | oţel |
| Masa | 21 kg |
| Aplicație | pentru a acţiona motorul |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.