





Suport magnetic pentru scule cu design robust și funcțional, ideal pentru organizarea atelierului. Fabricat din plăcuță metalică 0.8 mm cu finisaj împăturit cu pulbere, rezistent la zgarieturi. Dispune de 6 magneți puternici pentru fixarea sigură a sculelor metalice și 7 găuri de montare (2 de Ø70 mm și 5 de Ø10 mm) pentru adaptabilitate maximă. Dimensiuni: 215x120x130 mm.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiuni | 215x120x130 mm |
| Brand | YATO |
| Grosimea foii | 0.8 mm |
| Material | plăcuță metalică |
| Finisaj de suprafață | împăturit cu pulbere |
| Magnet | da |
| Numărul de magneți | 6 |
| Numărul de găuri | 2 (Ø70 mm) |
| Rezistenta la zgarieturi | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.