



Dispozitiv electric de ascuțire lanț cu motor 85 W la 220-240 V și funcție de blocare automată. Permite reglare precisă a pasului lanțului, adâncimii și unghiului de ascuțire (±35°), adaptabil pentru diferite tipuri de lanțuri. Disc de 108 mm și mod de funcționare S2 20 min oferă fiabilitate în ateliere profesionale.
Caracteristici principale:
| Putere | 85 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 5800 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul exterior al discului | 108 mm |
| Diametrul interior al discului | 23 mm |
| Grosimea maximă a discului | 3.2 mm |
| Material | PVC |
| Material ghid | metal |
| Modul de lucru | S2 20 min |
| Blocare automată a lanțului | da |
| Reglarea pasului lanțului | da |
| Reglarea adâncimii de ascuțire | da |
| Reglarea unghiului de ascuțire | ±35 ˚ |
| Lungimea cablului | 1.3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 63.5 ± 3.00 dB(A) |
| Putere acustică | 76.5 ± 3.00 dB(A) |
| Masa | 1.25 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.