



Primești un email când produsul revine în stoc:
Suflantă profesională cu putere de 3500W, dotată cu funcții de suflare, aspirare și mărunțire (compresie 10:1). Oferă eficiență de suflare de 13,2 m³/min cu viteze de aer până la 270 km/h, reglabile electronic între 9000-15000 rpm. Capacitate sac de 35 litri și nivel de zgomot de 90,2 dB(A). Echipată cu duză și sacoșă, cu izolare electrică clasa II și protecție IPX0.
| Caracteristici | aspirarea |
| Brand | YATO |
| Putere | 3500 W |
| Cifra de afaceri | 9000-15000 min⁻¹ |
| Eficiența suflarii | 13.2 m³/min |
| Viteza aerului suflat | 270 km/h |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Capacitate sac | 35 l |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 90.2 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 2.65 kg |
| Putere acustică | 102.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.27 ± 1.5 m/s² |
| Setați conținutul | suflante |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.