



Primești un email când produsul revine în stoc:
Suflantă de grădină fără fir 18V cu baterie Li-Ion 4Ah inclusa și încărcător rapid (2 ore). Funcție turbo cu viteză ajustabilă între 13000-16000 rpm, eficiență de 400-570 m³/h și viteză de aer până la 126 km/h. Perfectă pentru curățarea și soufflarea frunzelor, prafului și resturilor. Greutate doar 3,3 kg, indicator de stare baterie și izolare electrica clasa III pentru siguranță.
| Caracteristici | turbo |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 13000 / 16000 min⁻¹ |
| Eficiența suflarii | 400-570 m³/h |
| Viteza aerului suflat | 100-126 km/h |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Energia bateriei | 72 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 76.3 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.9 ± 2.67 dB(A) |
| Vibrații | 0.49 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.3 kg |
| Setați conținutul | suflante |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.