

Stecher electric cu 4 prize tip C și protecție pentru copii. Tensiune de lucru 230V, curent maxim 2.5A, frecvență 50Hz. Culoare albă, design compact și sigur, ideal pentru birouri, locuințe și spații comerciale. Include protecție copii pentru o utilizare în siguranță în familii cu mici copii.
| Curent maxim | 2.5 A |
| Brand | VOREL |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | C |
| priză tip | C |
| Împământare | nu |
| Numărul de prize | 4 |
| Protecția copilului | da |
| Culoare | alb |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.