
Primești un email când produsul revine în stoc:
Stație de lipit profesională cu putere de 40 W și interval de temperatură 150-420 °C, adaptată pentru lucrări precise de lipit electronic și materiale delicate. Timp de încălzire rapid (5-10 minute) și clasă de izolare electrica I garantează performanță și siguranță. Dimensiunile compact ale vârfului de lance (Ø4,7×56,5 mm) permit acces ușor în zone dificil accesibile.
| Putere | 40 W |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de functionare | 150~420 ˚C |
| Timp de încălzire | 5-10 min |
| Dimensiunile vârfului de lance | Ø4,7x56,5 mm |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Masa | 0.65 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.