




Stație de lipit profesională de 70W cu display LED, pentru lucrări precise de lipire. Oferă stabilizare automată a temperaturii (±1°C) într-o gamă de 200-480°C, asigurând rezultate consistente. Caracteristici de siguranță includ hibernarea dispozitivului și oprirea automată. Izolație electrică clasa II, design compact și ușor de utilizat, cu comutator de reglare și vârf intercambiabil tip 900M.
| Tip | ESD-safe |
| Brand | YATO |
| Putere | 70 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de functionare | 200-480 ˚C |
| Stabilitatea temperaturii | ±1 ˚C |
| Temperatura maximă a vârfului | 480 ˚C |
| Tip săgeată | 900M |
| Caracteristici | stabilizarea temperaturii |
| Reglarea temperaturii | da |
| Comutator | da |
| Tipul de afișare | LED |
| Dimensiuni | 140x115x85 mm |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Masa | 1.3 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.