




Primești un email când produsul revine în stoc:
Polizor pneumatic orbital cu excentricitate de 5 mm, perfect pentru șlefuire de netezire și finisare pe suprafețe mari. Viteza de 12.000 rpm și disc de 150 mm asigură rezultate uniforme și profesionale pe lemn, metal și materiale compozite.
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 128 l/min |
| Cifra de afaceri | 12000 min⁻¹ |
| Diametrul discului | 150 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | M8 |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | metal ușor |
| Excentricitate | 5 mm |
| Presiunea sonoră | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 105.0 ± 4.0 dB(A) |
| Vibrații | 10.3 ± 1.2 m/s² |
| Masa | 1.2 kg |
| Setați conținutul | polizor pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.