







Primești un email când produsul revine în stoc:
Șlefuitor oscilant triunghiular cu alimentare pe baterie 18V, ideal pentru finisarea suprafețelor în lucrări de renovare și prelucrare. Echipat cu sistem de aspirare a prafului pentru mediu de lucru mai curat și eficient. Placa de șlefuit de 84×184 mm cu excentricitate de 2 mm asigură rezultate uniforme pe vopsele, lacuri, lemn și metal.
Notă: Acumulator și încărcător nu sunt incluși.
| Cifra de afaceri | 11000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Excentricitate | 2 mm |
| Dimensiunea foii de șlefuit | 84x184 mm |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Dimensiunile piciorului | 84x184 mm |
| Sistem de aspirare a prafului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 69.6 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 80.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.34 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.48 kg |
| Setați conținutul | polizor |
| Aplicație | vopsele |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.