







Primești un email când produsul revine în stoc:
Șlefuitor orbital compact 125 mm cu alimentare 18 V, viteza reglabilă și excentricitate de 2 mm pentru finisare fină și uniformă. Aspirare integrată a prafului ține mediul de lucru curat și reduce inhalarea de praf. Ideal pentru șlefuirea vopselelor, lacurilor, lemnului și metalului, atât în interior cât și în proiecte mai mari.
| Cifra de afaceri | 0-12000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Excentricitate | 2 mm |
| Diametrul discului pentru montarea discurilor | 125 mm |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Sistem de aspirare a prafului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 73.7 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 84.7 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.0 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.18 kg |
| Setați conținutul | polizor |
| Compatibil cu(e) | YT-83451 |
| Aplicație | vopsele |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.