



Set de 200 clipuri de nivelare din polietilenă (PE) pentru lucru profesional la plăci ceramice, gresie porțelanată și faianță rectificată. Clipurile sunt compatibile cu plăci cu grosime între 1,5 și 14 mm, cu dimensiuni standardizate 40x40x30 mm pentru adaptare universală. Sistem fiabil și ușor de utilizat, care garantează aliniere perfectă și evită deplasarea plăcilor durante uscării, rezultând finisaje de calitate superioară.
| Grosimea min | 1.5 mm |
| Brand | YATO |
| Grosimea maximă a plăcii | 14 mm |
| Dimensiuni | 40x40x30 mm |
| Material | PE |
| Numărul de piese din set | 200 |
| Setați conținutul | x200 clipuri |
| Aplicație | plăci ceramice, gresie porțelanată, gresie și faianță rectificate |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.