







Primești un email când produsul revine în stoc:
Sistem complet de depozitare și transport cu 4 module compatibile care se pot configura după nevoie. Platforma pe roți (cu 2 frâne și roți de 75 mm diametru) permite manevrarea ușoară a întregului set, iar structura din PP este ușor de curățat. Capacitate totală de încărcare: 100 kg. Include mâner de transport și iluminare pentru vizibilitate maximă. Modulele se adaptează la sistemul S12 YATO și sunt perfecte pentru organizarea eficientă a sculelor în spații profesionale.
| Serie | S12 |
| Brand | YATO |
| Material | PP |
| Dimensiuni | 507x326x745 mm |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| Dimensiunile modulului | 507x326x143 |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Numar de roti cu frana | 2 |
| Diametrul cercului | 75 mm |
| Înălțimea cercului | 97 mm |
| Numărul de segmente | 4 |
| lumină | da |
| Mâner de transport | da |
| Mâner | nu |
| Numărul de piese din set | 4 |
| Setați conținutul | platformă pe roți YT-09190 |
| Compatibil cu(e) | Sistem S12 (YT-08973, YT-08974, YT-09163, YT-09164, YT-09165, YT-091681, YT-09170, YT-09171, YT-09173, YT-09174, YT-09174, YT-09174, YT-09171 , YT-09179, YT-09183, YT-091844, YT-09190, YT-09191) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.