
Unealtă manuală profesională cu piesă de lucru din oțel grosime 2 mm și diametru 250 mm. Arbore din metal și PVC de tip T lungime 112 cm asigură stabilitate și control optim. Potrivit pentru săpat, plantat și pregătirea solului în grădini și spații verzi. Design robustu rezistă la eforturi repetate și condiții de lucru exigente.
| Înălțimea de lucru | 250 mm |
| Brand | FLO |
| Diametrul de lucru | 250 mm |
| Lungime | 112 cm |
| Grosimea piesei de lucru | 2 mm |
| Materialul piesei de lucru | oţel |
| Material arborelui | metal |
| Tipul arborelui | T |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.