



Set complet de tarozi cu dimensiunea M7, lungime 50 mm, fabricați din oțel HSS M2 de înaltă calitate. Include trei piese: robinetul pilot pentru inițierea filetului, ripperul pentru adâncire și finisatorul pentru obținerea preciziei finale. Pasul filetului de 1 mm și precizia în 3 etape asigură rezultate profesionale. Conform standardului DIN 352, cu arbore de 6 mm și înfășurare grosieră.
| Mărimea | M7 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 50 mm |
| Lungimea firului de ață | 19 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 1 mm |
| dimensiunea arborelui | 6 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 352 |
| Precizia filetului | 3 etape |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 55 g |
| Numărul de piese din set | 3 |
| Setați conținutul | robinetul pilot |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.