



Set complet cu 3 tarozi filetare M5, lungime 50 mm, pas 0.8 mm, confecționați din oțel rapid HSS M2 cu precizie 3 etape. Include robinetul pilot (pentru inițierea filetului), ripper (pentru progresia filetării) și finisator (pentru finisare precisă). Diametrul arborelui 6 mm, standard DIN 352. Esențial pentru crearea filetelor metrice manuale în metale și aliaje.
| Mărimea | M5 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 50 mm |
| Lungimea firului de ață | 16 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 0.8 mm |
| dimensiunea arborelui | 6 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 352 |
| Precizia filetului | 3 etape |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 45 g |
| Numărul de piese din set | 3 |
| Setați conținutul | robinetul pilot |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.