



Set complet de 3 tarozi metrici M3 (0.5 mm pas) pentru filetat manual, confecționați din oțel HSS M2 de înaltă calitate. Lungimea firului de 11 mm și diametrul arborelui de 3.5 mm asigură prindere sigură în ciocan sau suport. Setul include pilot, ripper și finisator pentru execuție progresivă și precizată a filetului conform DIN 352.
| Mărimea | M3 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 40 mm |
| Lungimea firului de ață | 11 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 0.5 mm |
| dimensiunea arborelui | 3.5 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 352 |
| Precizia filetului | 3 etape |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 25 g |
| Numărul de piese din set | 3 |
| Setați conținutul | robinetul pilot |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.