



Primești un email când produsul revine în stoc:
Set de 3 tarozi M12 din oțel HSS M2 pentru filetarea metrică cu pas 1.75 mm. Lungime 75 mm cu filet lucrat pe 29 mm. Complet cu robinetul pilot, riperul și finisatorul pentru obținerea filetelor precise conform DIN 352. Material rezistent, recomandat pentru producție și reparații profesionale.
| Mărimea | M12 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 75 mm |
| Lungimea firului de ață | 29 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 1.75 mm |
| dimensiunea arborelui | 9 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 352 |
| Precizia filetului | 3 etape |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 125 g |
| Numărul de piese din set | 3 |
| Setați conținutul | robinetul pilot |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.