



Set profesional de tarozi metrici M10 cu pas 1.5 mm, conținând toate cele trei tipuri necesare filetării complete: pilot, intermediar și finisator. Fabricați din oțel rapid HSS M2 pentru durabilitate și precizie, cu ungere optimă a filetului. Lungimea de lucru 24 mm și arbore de 7 mm permite utilizare universală în mașini și cu mânerul manual.
| Mărimea | M10 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 70 mm |
| Lungimea firului de ață | 24 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| dimensiunea arborelui | 7 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 352 |
| Precizia filetului | 3 etape |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 85 g |
| Numărul de piese din set | 3 |
| Setați conținutul | robinetul pilot |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.