



Set complet pentru lucrări de șlefuire și finisare cu polizor pneumatic bi-ax de 6mm. Dispozitivul funcționează la o presiune maximă de 0.63 MPa cu un debit de aer de 127 l/min, oferind o viteză de rotație de până la 22000 min⁻¹ pentru o eficiență ridicată.
Conținut set:
Ideal pentru ateliere, sectoare de reparații și industrie. Greutate compactă de 0.6 kg, nivel de zgomot redus (88 dB(A)).
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | VOREL |
| Debitul de aer necesar | 127 l/min |
| Cifra de afaceri | 0-22000 min⁻¹ |
| Dimensiunea suportului de scule | 3 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Presiunea sonoră | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.9 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.6 kg |
| Numărul de piese din set | 15 |
| Setați conținutul | polizor pneumatic 81108 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.