



Set de 5 pânze fierăstrău pentru metal din oțel carbon HCS de înaltă calitate, cu dimensiuni de 300×12,6×0,65 mm și 24 dinți pe inch pentru tăieturi precise și curate. Ideale pentru tăierea metalelor diverse, aceste pânze asigură durabilitate și performanță constantă în orice proiect profesional de tăiere a metalelor.
| Lungime | 300 mm |
| Brand | VOREL |
| Lăţime | 12.6 mm |
| Grosime | 0.65 mm |
| Material | Oțel carbon #60 (HCS) |
| Numărul de dinți pe inch | 24 TPI |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.